Možnosti terapie a certifikovaní terapeuti

Rozšiřujeme služby!!!

Rozšiřujeme služby!!!
Nejsme pouhými dealery jakékoliv značky tejpů. Nejsme tu proto, prodat cokoliv, bez ohledu na kvalitu prodávaného zboží. Stojíme si za kvalitou značky CureTape, PunchTape i MinimotionBar. Můžete se o tom kdykoliv přesvědčit! Nabízíme možnost tejpování MTC u našich nejlepších odborníků. Lze nás po předchozím telefonickém objednání navštívit od pondělí do pátku(kromě středy)v Jablonci nad Nisou a středy nově i v Praze!!! Objednání v Praze je možné na telefonu 605263477! Přijďte se přesvědčit o naší práci.

Mgr. Richard Jisl

Fyzioterapeut, lektor a učitel. Vede kurzy kineziologického tejpování v České a Slovenské republice. Zastupuje zde firmu Fysiotape a učí kurzy MTC(Medical Taping Concept). Jeden z nejzkušenějších terapeutů kineziologického tejpování v ČR. Provozuje soukromé nestátní zdravotnické zařízení a nestátní vzdělávací zařízení. Je mnohaletým lektorem, učitelem a terapeutem Kidokai Shiatsu. Brilantně kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny a moderní medicínské trendy. Svou soukromou praxi provozuje v Jablonci nad Nisou, na pozvání jezdí lektorovat po celé ČR. Terapeutické ošetření provádí i v Praze a Brně.

Jaroslav Jisl

Masér a praktik kineziologického tejpování, asistent kurzů kineziologického tejpování v ČR a na Slovensku. Svou masérskou praxi provozuje v Jablonci nad Nisou. Spolupracuje s FK Baumit Jablonec, a s HC Vlci Jablonec. Externě pracoval s týmy běhu na lyžích, biatlonistkami a dalšími vrcholovými sportovci a sportovkyněmi.