Novinky

1, 2, 3,

Kurzy jaro 2016

Termíny kurzů jaro 2016

Nové kurzy

Termíny kurzů na rok 2015

ASAP

Pozor nové kurzy tejpování podzim 2015!!!
První kurz základního MTC tejpování pro maséry, fysioterapeuty, lékaře, sportovce a trenéry, popř. další zdravotnický personál proběhne již 12.-13.9.2015 ve Vyškově na Moravě!!!
Z
ájemci hlaste se na e-mail: 777richie@seznam.cz nebo na tel.:605263477!!! Rezervace míst nutná!!! Info o dalších kurzech budou následovat!

Kurz lymfatického tejpování pro maséry, zdravotní sestry, fysioterapeuty a lékaře

Kurz lymfatického tejpování pro maséry, zdravotní sestry, fysioterapeuty a lékaře
Kurz lymfatického tejpování pro maséry, zdravotní sestry, fysioterapeuty a lékaře proběhne 26. a 27.6. 2015 v Havličkově Brodě. Nutná rezervace míst předem!!! Bližší info na emailu: 777richie@seznam.cz.

Nové kurzy tejpování pro rok 2015

Pro pokročilé - 20.-21.3.2015 Kurz lymftapingu - Havlíčkův Brod 
P
ro začátečníky - 17.-18.4.2015 Kurz MTC tapingu pro začátečníky - maséry, fysio, lékaře, trenéry, instruktory i sportovce - Trutnov

Podzimní kurzy

Termíny podzimních kurzů konečně zveřejněny!!! Prosíme o urychlené nahlášení zájemců! Termíny naleznete v sekci kurzy!

Prázdninová nabídka kurzů fysiotape!!!

Kurz Minimotion bar - cvičení s revoluční pomůckou pro rehabilitaci i sportovní trénink! První školení pro instruktory i trenéry a sportovce v ČR. Kurz povede jediný akreditovaný instruktor v ČR s výhradním zastoupením - Mgr. Richard Jisl

Fysiotape.cz má také facebook!!!

Fysiotape.cz má také facebook!!! Najdete nás na: facebook.com !!!

Minimotion bar

Minimotion bar
Popisek k fotografii: Také olympionik David Bakeš trénuje s minimotion - ovšem toto je extrémní výkon, raději to nezkoušejte bez dobrého jištění:-)!

Opět rozšiřujeme naši nabídku!

Opět rozšiřujeme naši nabídku!
Abychom uspokojili milovníky barevných tejpů a všechny s estetickým cítěním, rozšířili jsme naši nabídku tejpů nově o zelenou barvu! Na českém trhu bude k dostání během příštího týdne! Takže svátek svatého Patrika už můžete letos slavit patřičně vyzdobení! Na své si přijdou vojáci, příznivci Bohemians, Baumitu Jablonec, Zelení, Greenpeace a Irové! Těšíme se na Vaše objednávky!

Rozšiřujeme služby!!!

Rozšiřujeme služby!!!
Nejsme pouhými dealery jakékoliv značky tejpů. Nejsme tu proto, prodat cokoliv, bez ohledu na kvalitu prodávaného zboží. Stojíme si za kvalitou značky CureTape, PunchTape i MinimotionBar. Můžete se o tom kdykoliv přesvědčit! Nabízíme možnost tejpování MTC u našich nejlepších odborníků.

Další úžasný úspěch Evy Nývltové!

Další úžasný úspěch Evy Nývltové!
11.místo na olympijských hrách, tak to je sen. Skvělé umístění ve biatlonu stálo Evu spoustu sil a tak na regenerací svých holení použije naše tejpy cure tape. Držme jí palce do dalších bojů!!!

Gratulace Jardovi Soukupovi!

Gratulace Jardovi Soukupovi!
Všechny, kteří znají biatlonistu Jaroslava Soukupa, udělal radost jeho nádherný výkon v olympijském sprintu. Je to určitě skvělá satisfakce za vše, co prožil v posledních letech a zároveň i veliká radost pro Jardovi rodiče a sourozence. Stejně tak jako stát na stupních vítězů s norskou legendou Björndalenem. Nezbývá než říci: Jardo, zasloužil sis to, jen tak dál!

Termíny kurzů na první čtvrtletí 2014!!!

Netrpělivě očekávané termíny kurzů na rok 2014, jsou konečně na světě!

Jessica Jislová startovala ve Světovém poháru v biatlonu

Jessica Jislová startovala ve Světovém poháru v biatlonu
Teprve devatenáctiletá Jessica Jislová startovala ve Světovém poháru v biatlonu a to jak v individuálním závodě, tak ve štafetě! Jessica Jislová, která je nadějnou juniorkou prokázala zejména ve štafetě, že s ní dospělí už musí počítat.

Naše hvězdy!

Naše hvězdy!
V tomto roce nadále pomáháme k úspěchům řadě sportovců. Jejich úspěchy nás velmi těší a rádi o nich píšeme.

POSLEDNÍ KURZ V TOMTO ROCE!!!

POSLEDNÍ KURZ V TOMTO ROCE!!!
Poslední volná místa na MTC kurz v Brně! Termín kurzu 6.-7.12. pro začátečníky a 8.12. navazuje kurz pro pokročilé! Bližší informace získáte na telefonu nebo e-mailu na www.fysiotape.cz.

Stále testujeme naše tejpy i v těžkých sportovních podmínkách!

Stále testujeme naše tejpy i v těžkých sportovních podmínkách!
Richard Jisl byl vyhlášen jako nejlepší koloběžkář mezi cyklisty v sérii Cyklomaratontour 2013 na pražském Chodově při závěrečném vyhlášení v budově hlavního sponzora Mercedes-Benz. Hlavní atributy vítězství chytrý trénink, skvělá regenerace, tejpy CureTape a koloběžka Kostka - speciální testovací stroj, navržený ve spolupráci Richarda Jisla a vývojářů firmy Kostka!

Kurzy tejpování

Termíny kurzů naleznete v sekci kurzy tejpování!

Fyzioterapeut a instruktor MTC testuje tejpy

Fyzioterapeut a instruktor MTC testuje neustále kvalitu tejpů nejlépe osobně v terénu, jako např. na terénní koloběžce spolu s cyklisty na MTB závodech...viz zde.
VÍME CO NABÍZÍME!!!
1, 2, 3,